Skip links

Orjinal AÇAİ BOWL lezzeti şimdi İstanbul'da!

HILLTOWN AVM 1.Kat
KANYON AVM-2.Kat (25.06.2024-Yeniden sizlerle!)
ve
Yeni şubemiz NİŞANTAŞI CITY'S açıldı!
&
Yemeksepeti/Trendyol/Getir/Fuudy

Açai Nasil Tüketilir?

Açai (Bowl) kasesi: Açai bowl, açai meyvesinin püre haline getirilerek granola, taze meyve ve diğer sağlıklı malzemelerle servis edildiği bir Brezilya lezzetidir. Brezilya’da, Amerika kitasinda ve yeni yeni de olsa Avrupa’da bir cok kafe ve restoranda Açai’yi bu sekilde tadabilirsiniz. Simdi Türkiye’de de Açai Vibes size bu lezzeti sunuyor!

Açai smoothie: Açai meyvesi, smoothielerinize sağlıklı bir ilave yapabilir. Açai püresini, süt veya süt alternatifi, taze veya donmuş meyveler ve istediğiniz diğer malzemelerle karıştırarak smoothie hazırlayabilirsiniz. Simdi Türkiye’de de Açai Vibes size bu lezzeti sunuyor!

Taze açai meyvesi: Eğer taze açai meyvesi bulabilirseniz, meyveyi yıkayıp kabuğunu çıkararak direkt olarak tüketebilirsiniz. Taze acai meyvesini bulmanın zorluğundan dolayı, donuk olarak Brezilya’dan ithal ettigimiz Açai’yi tercih edebilirsiniz.

Unutmayın ki, Açai meyvesi genellikle tatlı ve lezzetli bir meyve olarak kabul edilir, ancak ekstra şeker veya yağ içeren birçok açai ürünü de piyasada bulunmaktadır. Bu nedenle, açai bazlı ürünleri satın alırken etiketleri okumayı ve sağlıklı seçimler yapmak için şeker ve yağ içeriğine dikkat etmeyi unutmamanızı öneririz.

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.